fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Bizden Haberler

image

Aydınlık Düşler geleceğe hazırlıyor.

Okulun bağımsız bina müstakil düzende olmasının yanında öğretmen kalitesinin de yüksek ve tecrübeli olması kurumun en önde gelen özelliklerinden bir kaçı olarak söylenebilir. Kurumdaki eğitim materyal donanımının yüksek olması, ilk etapta gözle görünmekte olup okul fiziki yapısındaki genişlik, sınıflarındaki standart donanım anlayışını, 15 öğrenci kapasiteli sınıfları ile birebir eğitim yaparak ve yaşayarak eğitim modeli esaslı eğitim hizmeti vermeyi mümkün kılıyor. 

İlk etapta okul konum olarak da yapı olarak da tam bir okul öncesi kurum  özelliğini taşıyor. Yeni açılan Alanya Oba çevre yolunun üzerinde olması okulun hem bilinirliğinin artması hem de ulaşılabilirliği tarafında büyük avantaj sağlıyor.  Alanya’nın her yerinden 15 dakikalık zaman diliminde çok güvenli ve hızlı bir şekilde okula ulaşabilme olanağına sahip olunabiliyor. 

Kurum, Alanya içerisinde ve festivallerde devamlı surette organizasyonlarda adından sıkça ve övgü ile bahsettirmeyi başarmış olup gerek yerel medyadaki reklam tanıtımları gerekse sosyal medyadaki paylaşımları ile de dikkat çekiyor.

Kurum çalışanları ve veliler ile geçen hafta  yine ev restorandaki organizasyonda buluştu. Yemekte hoş sohbetler, leziz yemekler, canlı müzik eşliğinde dans ve çocuklar için eğlence ve çocukların şarkı yarışması mekanın da havasını değiştirmekle beraber diğer tüm misafirlerinde hoşça vakit geçirmesine katkıda bulundu.